Voor u ligt de Aanbestedingsleidraad behorende bij de Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor het leveren van meteorologische dienstverlening ten behoeve van de gladheidsbestrijding in de Provincie Zuid-Holland.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 500 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het leveren van meteorologische dienstverlening ten behoeve van de gladheidsbestrijding in de Provincie ZuidHolland.