2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer, Onderhoud & support Oracle Exadata-omgeving
Beschrijving: De Belastingdienst maakt gebruik van een Exadata-omgeving als onderdeel van haar kritieke dataplatforminfrastructuur. Deze omgeving ondersteunt diverse bedrijfskritische applicaties en processen die essentieel zijn voor de uitvoering van haar taken. Om de continuïteit, prestaties en (Informatie)beveiliging van deze omgeving te waarborgen, wordt een aanbesteding gestart voor het onderhoud en de ondersteuning van de bestaande Exadata-stack (Installed base). De scope van deze aanbesteding omvat primair het Beheer, Onderhoud & Support van de Oracle Exadata-stack (Installed Base) en Technical Accountmanagement (TAM) die een directe relatie hebben met de Oracle Exadata-omgeving Keuze-element: Consultancy Herzieningsclausules: 1. Uitbreiding Programmatuur; 2. Nieuwe Programmatuur; 3. Technology refresh; 4. Logische opvolger; 5. Tijdelijk verlenging Overeenkomst. De opdracht betreft primair het Beheer, Onderhoud & Support op 5 Oracle Exadata X10M Engineered systems (incl Systeemsoftware en databasesoftware). De geraamde waarde van Diensten (Beheer, Onderhoud & Support) is geraamd op een waarde van 400.000 (excl. BTW) per jaar. De omvang is (mede) gebaseerd op ramingen, waar geen rechten aan kunnen worden ontleend. Deze omvang is exclusief Keuze-elementen en Herziengingen.
Interne identificatiecode: IUC25-008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 50312600 Onderhoud en reparatie van uitrusting voor informatietechnologie, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Consultancy: Op verzoek van Opdrachtgever (specifieke) expertise in de vorm van Consultancy geleverd worden (aanvullend op TAM). Afhankelijk, van de omvang, complexiteit, doorlooptijd, benodigde expertise en dergelijke, van de benodigde inzet kan Consultancy gevraagd worden op basis van ad-hoc inzet of op projectmatige basis. Consultancy kan worden ingezet ten behoeve van bijvoorbeeld advies bij performance tuning, ondersteuning bij upgrades en/of architectuuradvies. De afgelopen jaren is er geen behoefte geweest aan aanvullende (specifieke) Consultancy. Desondanks wil de opdrachtgever de mogelijkheid behouden om hiervan gebruik te maken. De verwachting is dat deze inzet beperkt zal blijven tot gemiddeld maximaal 12 dagen per jaar.