See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AMMO24-5440 - Fieldwork for the European social survey (round 12) in Belgium for KU Leuven en UC Louvain
Beschrijving: AMMO24-5440 - Fieldwork for the European social survey (round 12) in Belgium for KU Leuven and UC Louvain
Interne identificatiecode: AMMO24-5440
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AMMO24-5440 - 1
Interne identificatiecode: 1