Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Plaats van uitvoering
Postadres: Herman Vosstraat 14
Stad: Ekeren
Postcode: 2180
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)