2. Procedure
Procedure
Titel: Uitnodiging online marktconsultatie Inburgering B1- en Z-route
Beschrijving: Uitnodiging online marktconsultatie Inburgering B1- en Z-route.
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: SAS-procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80580000 Geven van taalcursussen
Aanvullende classificatie (cpv): 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000