34875-2026 - Wijziging van een opdracht
Nederland – Wegslepen van voertuigen – Wegslepen voertuigen
Aankondiging van wijziging contract
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wegslepen voertuigen
Beschrijving: Wegslepen voertuigen, contract met bestaande partij eerder verlengd door slechts 1 inschrijver.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50118110 Wegslepen van voertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 50118100 Wegenwacht- en wegsleepdiensten voor auto's, 50118400 Wegenwacht- en wegsleepdiensten voor motorvoertuigen, 63727100 Sleepdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht behelst dat de berger op verzoek van de gemeente voertuigen wegsleept waarvan de gemeente dit nodig acht in het kader van hinder, gevaar of een geplaatste wielklem. Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Raamovereenkomst met 2 jaar initiële looptijd en 2 jaar verlenging