348760-2025 - Mededinging
Nederland – Coördinatie van bouwwerkzaamheden – Bouwbegeleiding
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwbegeleiding
Beschrijving: Veiligheidsregio Fryslân wenst een proactieve Opdrachtnemer te contracteren welke deze project voor én samen met Opdrachtgever tot een succes maakt. Er wordt gezocht naar een Opdrachtnemer welke in staat is te ontzorgen en professioneel te begeleiden vanaf de voorbereidingsfase tot en met de oplevering. Per project of activiteit zal worden bepaald of en welke inzet van Opdrachtnemer gevraagd wordt. 1
Interne identificatiecode: 25.EA.17
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71540000 Coördinatie van bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Bouwbegeleiding
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de periode van 2 jaar met een optie tot verlenging, van maximaal 2 keer met 1 jaar. Maximale looptijd van het contract bedraagt 4 jaar.