2. Procedure
Procedure
Titel: Software voor Parkeervergunningen- en Handhaving
Beschrijving: Met deze offerteaanvraag wordt u uitgenodigd een inschrijving in te dienen voor de Europese aanbesteding voor de levering, implementatie en het onderhoud van software voor Parkeervergunningen- en Handhaving en overige bijbehorende dienstverlening voor gemeente Zutphen.
Interne identificatiecode: T63100
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 34996300 Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor parkeergelegenheid, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000