3489-2025 - Resultaat
België – Grind, zand, steenslag en aggregaten – Ballast en granulaten 2025 - 2026 (1 jaar + 1 jaar)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Ballast en granulaten 2025 - 2026 (1 jaar + 1 jaar)
Beschrijving: Levering van Ballast en granulaten
Interne identificatiecode: 32C/0000769412 Attribution_Gunning
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 14210000 Grind, zand, steenslag en aggregaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 32C/0000796412 Attribution_Gunning - 1 - Percelen 1 tot 27 en 29 tot 34
Beschrijving: Percelen 1 tot 27 en 29 tot 34
Interne identificatiecode: 1