348921-2024 - Mededinging
Nederland – Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten – Onderhoud Elektrotechnische Installaties vastgoedobjecten gemeente Stichtse Vecht
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Elektrotechnische Installaties vastgoedobjecten gemeente Stichtse Vecht
Beschrijving: De gemeente Stichtse Vecht heeft een groot aantal gebouwen/objecten in eigendom. De gebouwvoorraad betreft een divers aanbod met gebouwen dienend voor ondersteuning van de gemeentelijk organisatie, (sociaal-) maatschappelijk vastgoed en vastgoed voor welzijn, -sport en onderwijs. Hieronder bevinden zich ook gemeentelijke en rijksmonumenten. De gemeente is voornemens één Opdrachtnemer te contracteren voor het aangaan van een raamovereenkomst voor de duur van 4 jaar voor het onderhouden van de Elektrotechnische installaties in/aan de gemeentelijke objecten. De gemeente Stichtse Vecht heeft diverse objecten in eigendom. De scope van de opdracht heeft betrekking op 55 objecten in de gemeente Stichtse Vecht.
Interne identificatiecode: 402575
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50711000 Reparatie en onderhoud van elektrische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie opdrachtomschrijving Zie opdrachtomschrijving
Interne identificatiecode: 1