2. Procedure
Procedure
Titel: Managed Detection & Response
Beschrijving: Het NFI wil een overeenkomst sluiten met een innovatieve en gespecialiseerde MDR dienstverlener met een doordachte visie op het MDR vakgebied. Voor het NFI is MDR meer dan alleen een technische oplossing. Het NFI zoekt een dienstverlener die verder kijkt dan standaard detecties en juist in staat is om kennis en ervaring in cybersecurity toe te passen op de situatie van het NFI om zo de weerbaarheid van het NFI te vergroten.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000