2. Procedure
Procedure
Titel: Gazon maaien Winterswijk
Beschrijving: ROVA verzorgt een groot deel van het beheer van de openbare ruimte voor de gemeente Winterswijk. Het gazon maaien in de openbare ruimte van de gemeente Winterswijk is één van de werkzaamheden welke ROVA voor de gemeente Winterswijk verzorgt. Voor het machinaal maaien wenst ROVA middels deze aanbesteding een aannemer te contracteren. Onderstaand een opsomming van de te maaien arealen: Begraafplaats ca. 460 are Trapveldjes ca. 270 are Overige arealen kwaliteitsniveau ca. 1200 are Bijmaaien 1 m1 strook ca. 90 are Maaien bollen loof ca. 79 are Kleine vakken maaien ca. 21 are
Interne identificatiecode: 2025-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteder hanteert een Europese openbare procedure overeenkomstig hoofdstuk 2 van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (‘ARW 2016’). Het EMVI gunningscriterium, als bedoeld in artikel 2.6.1 van het ARW 2016 is de ‘laagste prijs’.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht omvat in hoofdzaak de volgende werkzaamheden/activiteiten: o Maaien gazons op basis van beeldkwaliteit; o Maaien gazons op basis van frequentie; o Maaien en afvoeren bolgewassen in gazons; o Het verrichten van bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging