349097-2024 - Resultaat
België – Wegvervoersdiensten – Pendeldienst
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Pendeldienst
Beschrijving: Pendeldienst voor het vervoeren van bezoekers, patiënten en personeelsleden tussen campus Salvator en campus Virga Jessa, op weekdagen, volgens een vaste dienstregeling.
Interne identificatiecode: PPP0LQ-677/4141/NS-2024-001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: NS-2024-001
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (cfr. bestek)