349317-2025 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Raamovereenkomst ontwerpstudie gemeenschapsvoorzieningen Opstal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst ontwerpstudie gemeenschapsvoorzieningen Opstal
Beschrijving: De gemeente Buggenhout wenst de inrichting en wisselwerking van verschillende programma’s van gemeenschapsvoorzieningen en openbaar nut in het centrum van Opstal te optimaliseren. Hiervoor gaat het op zoek naar een ontwerpteam, welke via een raamovereenkomst kan instaan voor de studie van verschillende deelprojecten in functie van verschillende stakeholders/afnemers binnen één projectzone. Hoewel deze deelprojecten een eigen programma van eisen, scope en concrete uitwerking hebben, lijkt het wenselijk om op zoek te gaan naar een zekere uniformiteit in de brede zin. Zodoende kunnen mogelijkse conflicten vermeden of zelfs koppelkansen gecreëerd worden op vlak van programma, ontwerp en uitvoering. De gemeente Buggenhout zal optreden als aankoopcentrale en wordt hiervoor ondersteund door de dienstverlenende vereniging DENDER, DURME en SCHELDE (DDS). Binnen deze raamovereenkomst treedt de gemeente Buggenhout zelf op als afnemer van de eerste deelopdracht, zijnde de studie voor een kinderopvang onder de Initiatieven Buitenschoolse Opvang (IBO).
Interne identificatiecode: PPP08K-1034/5114/2024/066
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/066_1