2. Procedure
Procedure
Titel: Cultura theater Ede - Stoelen en schuiftribune
Beschrijving: 1. Achtergrond Het doel van dit project is om de theaterzaal van Cultura Ede te optimaliseren, zodat deze beter aansluit bij de behoeften van de gebruikers en voldoet aan de inclusieve richtlijnen van de gemeente Ede. Dit houdt in dat de zaal veiliger, toegankelijker en gebruiksvriendelijker wordt. Met daarbij voor meer stoelen goede zichtlijnen. De verbeteringen richten zich op de tribunes, aanpassing bruggen, elektrotechnische installaties, hijs- en hefinstallaties, en theaterstoffering. De Theaterzaal binnen Cultura Ede wordt daartoe ingrijpend verbouwd binnen het huidige bestaande casco. Hierbij wordt de zaal voorzien van nieuwe inrichting en gedeeltelijk nieuw ingedeeld. Als onderdeel van deze verbouwing wordt ook de telescopische tribunes en het stoelenplan van de theaterzaal inclusief balkon opstelling aangepast en vervangen. De telescopische tribunes voorzien in een flexibele oplossing zodanig dat de zaal multifunctioneel gebruikt kan. Waarbij d.m.v. de inschuiftribune het spe € 200.000,00
Interne identificatiecode: I240700020
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Stoelen en schuiftribune
Beschrijving: Stoelen en schuiftribune € 200.000,00
Interne identificatiecode: 1