349412-2025 - Mededinging
België – Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten – Raamovereenkomst septiek 2025-2029 (4x1)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst septiek 2025-2029 (4x1)
Beschrijving: Raamovereenkomst m.b.t. het leveren van diensten aan de Stad Mechelen en de entiteiten waarvoor de Stad Mechelen optreedt als aankoopcentrale. Het leveren van diensten septische putten en regenwaterputten houdt concreet onderstaande zaken in op privé domein; - Het ledigen van septische putten, sterfputten, zinkputten, regenwaterputten, controleputten, vet(afscheidings)putten en leidingen, zowel individuele hoogdringende aanvragen als periodieke ruimingen - Het reinigen van leidingen en controleputten-sifonputten - Het uitfrezen van rioleringen - Het ontstoppen van leidingen - Uitvoeren van camera inspecties op leidingen en putten - Aanreiken van legplannen leidingen, putten, ed na camerainspectie - Opdrachten met hoogdringend karakter (ledigingen, ruimingen en ontstoppingen,..) - Het uitvoeren van rooktesten voor het opsporen van breuken in de buizen waardoor er bvb geurhinder ontstaat
Interne identificatiecode: PPP001-2307/5321/2025-OO-GEB-1399
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90460000 Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-OO-GEB-1399_1