34964-2025 - Mededinging
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Werkplek randapparatuur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Werkplek randapparatuur
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering van werkplek randapparatuur
Interne identificatiecode: T120034
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30213000 Personal computers, 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000