Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
KWA+ Lopikerwaard
Referentienummer: 21401
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45246100 Werkzaamheden voor rivierkanalisatie
II.1.4.
Korte beschrijving
HDSR is op zoek naar een betrouwbare en ervaren opdrachtnemer voor het verbreden en lokaal verdiepen van ca. 14km watergangen langs het traject Lopikerwaard. Hieronder valt ook de aanleg of vervanging van bruggen, (inlaat)duikers en bodembescherming/oeverbescherming zoals zanddek, palenrijen en beschoeiingen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Bestek IJ.21401.10
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45246100 Werkzaamheden voor rivierkanalisatie, 45221100 Bruggenbouwwerkzaamheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
14 km watergang verbreden en verdiepen incl de bouw van enkele landbouw en voetgangersbruggen.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen