349814-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Medische laser voor andere dan chirurgische doeleinden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanschaf lasersysteem t.b.v. het opwekken van terahertz golven
Referentienummer: 22/1000.1002/001
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33128000 Medische laser voor andere dan chirurgische doeleinden
II.1.4.
Korte beschrijving
De faculteit Bètawetenschappen van Universiteit Utrecht, wil een lasersysteem aanschaffen. Het lasersysteem is bedoeld voor de vakgroep Nanophotonics.
Bent u in staat om een lasersysteem te leveren dat aan onze specificaties voldoet en dat snel leverbaar is? Dan nodigen wij u van harte uit om in te schrijven op deze aanbesteding.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
38970000 Wetenschappelijk-technische simulator voor onderzoek en testen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding