35001-2024 - Mededinging
Nederland – Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen – Vervanging sportveldarmaturen naar LED
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging sportveldarmaturen naar LED
Beschrijving: De voorgenomen opdracht betreft de verduurzaming aan de veldverlichting middels het vervangen van sportveldarmaturen op 8 sportcomplexen (perceel 1) én stadion De Geusselt van betaald voetbal organisatie MVV (perceel 2) naar LED, inclusief alle bijbehorende werkzaamheden conform de aanbestedingsleidraad. Aanpassingen aan de elektrische installatie, zoals het vernieuwen van de stijgkabels vanaf de schakelkasten aan/in de lichtmasten tot aan de armaturen behoren tot de scope van de opdracht en dienen opgenomen te zijn in de aanbieding.
Eerdere aankondiging: 712204-2023
Interne identificatiecode: TI-2023-0138
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
Aanvullende classificatie (cpv): 31520000 Lampen en lamparmaturen, 31521000 Lampen, 31527200 Buitenverlichting, 31527260 Verlichtingssystemen, 31530000 Delen van lampen en verlichtingstoestellen, 31532000 Delen van lampen en verlichtingsarmaturen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Sportvelden
Beschrijving: Dirt perceel 1 heeft betrekking op de aanbesteding voor de aanpassingen aan de veldverlichting op de sportparken Bemelerweg, Daalhof, Geusselt Zuid, Geusselt Noord, Laan in den Drink, Jekerdal, West en Wolder.
Perceel: LOT-0002
Titel: Stadion de Geusselt
Beschrijving: Dit perceel 2 heeft betrekking op de aanbesteding voor de aanpassingen aan de stadionverlichting van stadion de Geusselt.