350042-2023 - ResultaatNederland-Maarsen: Loonadministratiediensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
E-hrm
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79211110 Loonadministratiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Stichtse Vecht is voornemens een e-hrm systeem met bijbehorende dienstverlening in te kopen.
Het doel van deze Europese aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één opdrachtnemer. Deze opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de economische meest voordelige inschrijving met de  beste prijs-kwaliteit heeft uitgebracht.
Meer informatie over deze aanbesteding is opgenomen in de aanbestedingsstukken die bestaan uit alle op Negometrix gepubliceerde documenten, vragenlijsten, prijslijst, planning en andere informatie.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De gemeente Stichtse Vecht is voornemens een e-hrm systeem met bijbehorende dienstverlening in te kopen.
Het doel van deze Europese aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één opdrachtnemer. Deze opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de economische meest voordelige inschrijving met de beste prijs-kwaliteit heeft uitgebracht.