350067-2022 - MededingingNederland-Alphen aan den Rijn: Postdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Postdiensten
Referentienummer: 2878861
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
64110000 Postdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Doel
Het doel van de aanbesteding is om een leverancier te selecteren voor de distributie en de bezorging van brieven en poststukken vanuit haal en brenglocatie Alphen aan den Rijn (2400AA, 1) en Rijnvicus (2404CK, 10).
Procedure
Deze aanbesteding volgt de Europese openbare procedure.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aanbesteder is op zoek naar een Opdrachtnemer die de distributie en de bezorging van brieven en poststukken met bestemming binnenland en buitenland conform de Postwet kan verzorgen.
De Opdracht omvat het dagelijks (maandag t/m vrijdag) halen en brengen van brieven en poststukken op locatie Alphen aan den Rijn (2400AA, 1) en locatie Rijnvicus (2404CK, 10).