2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van heesters (incl. solitairen, rozen, klimplanten, kleinfruit, bosgoed en haagplanten)
Beschrijving: Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor de levering op afroep van allerhande heesters (incl. solitairen, rozen, klimplanten, kleinfruit, bosgoed en haagplanten) voor aanplanting op het openbaar domein van stad Leuven.
Interne identificatiecode: AKD-2025/044
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03451300 Heesters
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AKD-2025/044 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering van heesters (incl. solitairen, rozen, klimplanten, kleinfruit, bosgoed en haagplanten).
Interne identificatiecode: 1