350247-2026 - Mededinging
België – Cateringdiensten – Raamcontract catering 2026
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract catering 2026
Beschrijving: Raamcontract voor de levering van cateringdiensten aan het ITG; meer specifiek betreft het leveren van broodjes en dranken bij vergaderingen en recepties, alsook het organiseren van catering bij recepties en evenementen
Interne identificatiecode: 2026-TEC-29
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leveren van bereide broodjes, dranken en aanverwante
Beschrijving: "Losse belegde broodjes en salades en hete/koude dranken voor vergaderingen en opleidingen": gevarieerd aanbod broodjes, sandwiches,. met diverse soorten beleg gepresenteerd op schotels en/of in herbruikbare schaaltjes of andere duurzame presentatievormen en aangevuld met aanbod hete/koude dranken. Eventueel mogelijkheid om soep en desserten/zoetigheden aan te bieden. De diensten kunnen bestaan uit combinaties van drank, voeding en/of het gebruik van bestek, glazen, etc., al naargelang de wensen van de interne klanten. Het ITG wenst vooral samen te werken met ondernemers die een hoogwaardig gevarieerd aanbod kunnen aanbieden. Het vegetarische aanbod is essentieel. Daarbij is kennis van allergenen en dieet absoluut noodzakelijk (vegan, vegi, gluten-en lactosevrij). De aanbesteder hecht bijzonder belang aan duurzaamheid, het gebruik van lokale producten en korte keten. Onder “lokale producten” wordt verstaan: producten afkomstig van producenten gevestigd binnen een straal van maximaal 150 km van de leveringsplaats, behoudens gemotiveerde uitzondering.
Interne identificatiecode: 01
Belangrijkste classificatie (cpv): 55523000 Catering voor ondernemingen of instellingen, uitgezonderd transportbedrijven
Perceel: LOT-0002
Titel: Catering diensten voor recepties en evenementen
Beschrijving: "Recepties en evenementen": De opdrachtnemer voorziet catering voor recepties en gelijkaardige evenementen, bestaande uit een gevarieerd assortiment koude hapjes en warme borrelhapjes, gepresenteerd op schotels en/of in herbruikbare schaaltjes of andere duurzame presentatievormen. Het aanbod omvat tevens een assortiment warme en koude dranken. Het alcoholisch aanbod is beperkt tot bieren, rode wijn, witte wijn en cava. De diensten kunnen bestaan uit combinaties van drank, voeding, bediening en/of het gebruik van bestek, glazen, etc., al naargelang de wensen van de interne klanten. Daarbij moet het ook mogelijk zijn om de locatie aan te kleden en/of bijkomend meubilair (zoals statafels) te voorzien. Afhankelijk van de grootte van de receptie of het evenement kan dit gecombineerd worden met bediening, huur van materiaal (borden, glazen, bestek, etc), warme etenswaren enz. Het ITG wenst vooral samen te werken met ondernemers die een hoogwaardig gevarieerd aanbod kunnen aanbieden. Het vegetarische aanbod is essentieel. Daarbij is kennis van allergenen en dieet absoluut noodzakelijk (vegan, vegi, gluten-en lactosevrij). De aanbesteder hecht bijzonder belang aan duurzaamheid, het gebruik van lokale producten en korte keten. Onder “lokale producten” wordt verstaan: producten afkomstig van producenten gevestigd binnen een straal van maximaal 150 km van de leveringsplaats, behoudens gemotiveerde uitzondering.
Interne identificatiecode: 02