2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten Zaanstad
Beschrijving: De gemeente Zaanstad wenst met één partij een raamovereenkomst af te sluiten voor de uitvoering van ingenieursdiensten, voor de komende twee (2) jaar, met een optie tot verlenging van twee (2) keer één (1) jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 12-11-2024. Wij hebben een voorkeur voor een middelgroot ingenieursbureau met kennis van de regio. De definitieve opdrachtformulering, het Programma van Eisen en uitgebreide informatie over de opdracht wordt toegestuurd aan de gegadigden die worden uitgenodigd om offerte uit te brengen. Gemeente Zaanstad is voornemens om vijf (5) gegadigden uit te nodigen die offerte mogen uitbrengen. Indien het aantal gegadigden dat niet wordt uitgesloten en dat aan de geschiktheidseisen en/of selectiecriteria voldoet lager is dan vijf maar groter of gelijk aan twee, kan gemeente Zaanstad de procedure voort zetten door die gegadigde(n) uit te nodigen die aan de geschiktheidseisen voldoen. De omvang van de opdracht (ingenieursdiensten) bedraagt 350.000 euro per jaar. De totale omvang van de opdracht voor vier jaar is daarmee 1.400.000 euro.
Interne identificatiecode: 2024-379
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Selectie van gegadigden die offerte mogen uitbrengen vindt plaats door het beoordelen van de uitsluitingsgronden, de geschiktheidseisen en de selectiecriteria. Die vijf gegadigden, die aan de uitsluitingsgronden en geschiktheidseisen voldoen én die de hoogste totaalscores op de selectiecriteria hebben behaald, zullen worden uitgenodigd om offerte uit te brengen in de offertefase. Indien er een gedeelde vijfde plaats is met twee of meer gegadigden, dan wordt door middel van loting bepaald welke gegadigde voor de gunningsfase in aanmerking komt. De loting mag bijgewoond worden door die gegadigden die voor loting in aanmerking komen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Wij hebben een voorkeur voor een middelgroot ingenieursbureau met kennis van de regio. De definitieve opdrachtformulering, het Programma van Eisen en uitgebreide informatie over de opdracht wordt toegestuurd aan de gegadigden die worden uitgenodigd om offerte uit te brengen. Gemeente Zaanstad is voornemens om vijf (5) gegadigden uit te nodigen die offerte mogen uitbrengen. Indien het aantal gegadigden dat niet wordt uitgesloten en dat aan de geschiktheidseisen en/of selectiecriteria voldoet lager is dan vijf maar groter of gelijk aan twee, kan gemeente Zaanstad de procedure voort zetten door die gegadigde(n) uit te nodigen die aan de geschiktheidseisen voldoen. De doelstellingen van de opdracht zijn: Een allround bureau vinden waaraan wij onze projecten vanaf een schetsontwerp kunnen uitbesteden. Het vinden van een betrokken partner die ons helpt bij de voorbereiding van projecten in de openbare ruimte. De effectiviteit en creativiteit van ons ingenieursbureau vergroten. Flexibiliteit verkrijgen en aan de interne vraag van de organisatie voldoen. Expertise en sparringpartner bij specifieke vraagstukken. De omvang van de opdracht (ingenieursdiensten) bedraagt 350.000 euro per jaar. De totale omvang van de opdracht voor vier jaar is daarmee 1.400.000 euro.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente Zaanstad wenst met één partij een raamovereenkomst af te sluiten voor de uitvoering van ingenieursdiensten, voor de komende twee (2) jaar, met een optie tot verlenging van twee (2) keer één (1) jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 12-11-2024.