Levering buitenfitness apparatuur conform Programma van Eisen
Onderhoud aan buitenfitness apparatuur
Service en garantie
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Betreft het leveren en onderhouden van fitness apparatuur in vijf dorpen van Gemeente Eemsdelta.