2. Procedure
Procedure
Titel: Wagenpark Full Operational Lease
Beschrijving: Waterschap Scheldestromen is voornemens een Europese openbare aanbestedingsprocedure te starten voor wagenpark onder full operational lease. De aanbesteding heeft tot doel het afsluiten van raamovereenkomsten voertuigen, die worden ingezet door verschillende afdelingen en locaties binnen het waterschap. De opdracht wordt verdeeld in twee percelen waarbij per perceel maximaal twee opdrachtnemers worden geselecteerd voor een looptijd van vier jaar met mogelijke verlenging tot zes jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie documentatie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111100 Beheer van wagenpark
Aanvullende classificatie (cpv): 31610000 Elektrische uitrusting voor motoren en voertuigen, 34113000 Voertuigen met vierwielaandrijving, 34114000 Speciale voertuigen, 34115200 Motorvoertuigen voor personenvervoer van minder dan 10 personen, 34115300 Tweedehands transportvoertuigen, 34137000 Tweedehandsvoertuigen voor goederenvervoer, 34140000 Zware motorvoertuigen, 34143000 Voertuigen voor wegenonderhoud tijdens de winter, 34144000 Motorvoertuigen voor speciale doeleinden, 34144220 Takel- en sleepvoertuigen, 34144400 Voertuigen voor wegenonderhoud, 34144500 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval en afvalwater, 34144700 Bedrijfswagens, 34144900 Elektrische voertuigen, 34224000 Onderdelen van aanhangwagens, opleggers en andere voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Full Operationel Lease van personenauto’s en lichte bedrijfswagens
Beschrijving: Perceel 1: voertuigen met een toegestaan maximumgewicht tot 3.500 kg (personenauto’s en lichte bedrijfswagens);
Opties:
Beschrijving van de opties: De mogelijkheid voor Waterschap Scheldestromen om de overeenkomsten twee (2) keer met één (1) jaar te verlengen onder gelijkblijvende voorwaarden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Full operational Lease van zware bedrijfswagens en specialistische voertuigen
Beschrijving: Perceel 2: voertuigen met een toegestaan maximumgewicht boven 3.500 kg (zware bedrijfswagens en specialistische voertuigen).