See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties
Beschrijving: De aard en de omvang van de dienstverlening varieert en is niet vooraf te bepalen. Bovendien dienen de diensten op verschillende en vooraf niet vast te leggen data in het jaar uitgevoerd te worden. De opdrachten worden in uitvoering van de raamovereenkomst geplaatst door middel van deelopdrachten (=bestellingen) Deze raamovereenkomst houdt geen absolute exclusiviteit in voor de opdrachtnemer. De ondernemer verwerft door het sluiten van de raamovereenkomst geen enkel exclusiviteitsrecht. De aanbesteder kan gedurende de duur van de samenwerking prestaties – identiek of analoog aan de diensten beschreven in onderhavig bestek – laten uitvoeren door andere ondernemers of door eigen diensten. De opdrachtnemer kan uit dien hoofde geen enkel recht laten gelden op een schadeloosstelling van welke aard ook. Bestellingen worden geplaatst in functie van de behoefte van Woonpunt Zennevallei bv. De werkelijk bestelde hoeveelheden verschillen van de hoeveelheden uit de inventaris: de hoeveelheden genoteerd in de inventaris zijn dan ook louter indicatief en dienen enkel voor de vergelijking van de inschrijvingen. De gekozen ondernemer verkrijgt bij de gunning van de opdracht geen enkel recht tot uitvoering van de hoeveelheden vermeld in de inventaris, noch wat het totaal bedrag van de bestellingen betreft, noch wat de te bestellen hoeveelheden per post aangaat, noch wat de verhoudingen van de hoeveelheden opgegeven voor iedere post van de inventaris aangaat. De ondernemer kan geen schadevergoeding eisen indien de hoeveelheden niet worden bereikt. Pas op het moment van een afzonderlijke bestelling (deelopdracht) verkrijgt de gekozen opdrachtnemer een effectief recht tot uitvoering en dit voor de hoeveelheden vermeld in de bestelling van de deelopdracht.
Interne identificatiecode: PPP0M2-223/5005/2024/047
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51110000 Installatie van elektrische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Beersel
Beschrijving: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Beersel
Interne identificatiecode: 2024/047_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Drogenbos
Beschrijving: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Drogenbos
Interne identificatiecode: 2024/047_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten stad Halle (Vlaams-Brabant)
Beschrijving: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten stad Halle (Vlaams-Brabant)
Interne identificatiecode: 2024/047_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Linkebeek
Beschrijving: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Linkebeek
Interne identificatiecode: 2024/047_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Pepingen
Beschrijving: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Pepingen
Interne identificatiecode: 2024/047_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Sint-Genesius-Rode
Beschrijving: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Sint-Genesius-Rode
Interne identificatiecode: 2024/047_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Sint-Pieters-Leeuw
Beschrijving: Raamovereenkomst: conditiemeting elektrische installaties - keuringen elektrische- en gasinstallaties : woonsten gemeente Sint-Pieters-Leeuw
Interne identificatiecode: 2024/047_7