350663-2025 - Mededinging
Nederland – Opleidingsdiensten – Innovatiepartnerschap - Wetenschappelijk gefundeerde modellen voor interpersoonlijk gedrag, leiderschap en persoonlijkheid
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Innovatiepartnerschap - Wetenschappelijk gefundeerde modellen voor interpersoonlijk gedrag, leiderschap en persoonlijkheid
Beschrijving: (Door)ontwikkeling van wetenschappelijk gefundeerde modellen voor interpersoonlijk gedrag, leiderschap en persoonlijkheid, bijbehorende meetinstrumenten en aanverwante diensten zoals training en advies
Interne identificatiecode: 21125466
Type procedure: Innovatiepartnerschap
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De hierbij gebruikte procedure is het Innovatiepartnerschap (artikel 2.31a) uit de Aanbestedingswet 2012 (AW) waarop ingevolge artikel 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012 het zogenoemde “lichte regime” van toepassing is. Dat houdt in dat er sprake is van een vereenvoudigde procedure voor het verwerven van Sociale en andere Specifieke diensten (SAS-procedure), waarbij de Aanbestedende Dienst meer vrijheden kent in de inrichting van de aanbesteding. Het Innovatiepartnerschap is een ontwikkelproces dat bestaat uit research & development, implementatie en uiteindelijke uitvoering. De aanbesteding van het innovatiepartnerschap, de ontwikkeling van de modellen én daarna de eventuele inkoop bestaat uit de volgende fasen: • Aanbestedingsfase: Selectie- en Gunningsfase • Onderzoeks- en ontwikkelingsfase • Testfase • Commerciële fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling, 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management, 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80521000 Diensten voor opleidingsprogramma
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Interpersoonlijk gedrag en leiderschap
Beschrijving: Dit perceel betreft een innovatiepartnerschap ten aanzien van de scope interpersoonlijk gedrag en leiderschap op individueel-, team- en organisatieniveau. Modellen voor interpersoonlijk gedrag en leiderschap. Meetinstrumenten op basis van bovenstaande modellen. Trainingen die moeten leiden tot een effectief gebruik van de modellen en meetinstrumenten Advisering gerelateerd aan de modellen, meetinstrumenten, trainingen en overige toepassingen daarvan binnen Defensie.
Interne identificatiecode: 21125466-1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Persoonlijk
Beschrijving: Dit perceel betreft een innovatiepartnerschap ten aanzien van de scope persoonlijkheid op individueel en teamniveau gericht op inzicht en ontwikkeling. Modellen voor persoonlijkheid. Meetinstrumenten op basis van bovenstaande modellen. Trainingen die moeten leiden tot een effectief gebruik van de modellen en meetinstrumenten. Advisering gerelateerd aan de modellen, meetinstrumenten, trainingen en overige toepassingen daarvan binnen Defensie.