350734-2023 - ResultaatNederland-Vries: Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Nieuwbouw dubbele sporthal Zuidlaren
Referentienummer: Z1378253
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat op hoofdlijnen:
• Het opstellen van een voorlopig en een definitief ontwerp van een energieneutraal te reali-seren dubbele sporthal inclusief terreininrichting binnen het werkterrein (zie bijlage 1 werkterrein) waarbij het ontwerp van de dubbele sporthal dient te voldoen aan gebruiksvoorwaarden (o.a. NOC-NSF) en wet- en regelgeving;
• Opstellen van een (gefaseerd) circulair sloopplan voor de bestaande sporthal;
• Verzorgen van de vergunningaanvraag inclusief benodigde onderzoeken.
De ontwerpuitwerking (Voorlopig en Definitief ontwerp) wordt in een bouwteam op basis van de DNR-2011 uitgevoerd. Ten behoeve van de bouwteamfase wordt een bouwteamovereenkomst opgesteld. De realisatie wordt door middel van een aannemingsovereenkomst onder toepassing van de juridische voorwaarden van de UAV-GC2005 uitgevoerd
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie selectieleidraad