Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15894210 Schoolmaaltijden
Plaats van uitvoering
Stad: Grimbergen
Postcode: 1850
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Land: België