351294-2024 - Mededinging
Nederland – Pijpleidingen, pijpleidingstelsels, pijpen, mantelbuizen, binnenbuizen en aanverwante artikelen – Meerjarige raamovereenkomst levering o-ringen, pakkingen en slangen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige raamovereenkomst levering o-ringen, pakkingen en slangen
Beschrijving: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het op afroep leveren van handelsgebruikelijke o-ringen, pakkingen (perceel 1) en slangen (perceel 2) aan diverse gebruikers binnen Defensie. De raamovereenkomsten worden voor een periode van 7 jaar afgesloten. De hierbij gebruikte procedure is de niet-openbare procedure uit de Aanbestedingswet op defensie- en veiligheidsgebied (ADV). Namens Defensie zal de Directie Materiële Instandhouding in beginsel de afroepende instantie zijn. In de raamovereenkomst zijn de uitvoeringseisen, waaronder de logistieke eisen, opgenomen.
Interne identificatiecode: z5421168874
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44160000 Pijpleidingen, pijpleidingstelsels, pijpen, mantelbuizen, binnenbuizen en aanverwante artikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 34312500 Pakkingen, 44165100 Slangen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000