351326-2024 - Mededinging
België – Gebouwen voor onderwijs en onderzoek – Nieuwbouw van een dubbele basisschool 'Gallifort', een stedelijk Lyceum 'De Waterbaan' en een stedelijke sporthal 'Gallifort'
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwbouw van een dubbele basisschool 'Gallifort', een stedelijk Lyceum 'De Waterbaan' en een stedelijke sporthal 'Gallifort'
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op de volgende werken: Nieuwbouw van een dubbele basisschool 'Gallifort', een stedelijk Lyceaum 'De Waterbaan' en een stedelijke sporthal 'Gallifort' De opdracht betreft het bouwen van een basisschool voor 500 leerlingen en een secundaire school voor 346 leerlingen die zich richt op stedelijke land-en tuinbouw voor AG Stedelijk Onderwijs. De sporthallen worden na de schooluren gebruikt door sportverenigingen uit de buurt.
Interne identificatiecode: P1506 B_Gallifort
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214000 Gebouwen voor onderwijs en onderzoek
Aanvullende classificatie (cpv): 45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: P1506 B_Gallifort - 1
Interne identificatiecode: 1