351328-2024 - Resultaat
Nederland – Straatveegmachines – Veegmachines
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Veegmachines
Beschrijving: De Opdracht bestaat uit het leveren van Veegmachines, verdeeld over twee percelen (kleine en grote Veegmachines). Binnen ieder perceel worden twee raamcontracten gesloten. Nadere opdrachten worden later via een minicompetitie tussen deze raamcontractanten gegund. Leveren van Veegmachines gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Raming, zie bestek.
Interne identificatiecode: 2024-201
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Veegmachines (elektrisch) met opslagcapaciteit tot en met ca. 2 m3
Beschrijving: Opdrachtgever wenst met twee Raamcontractanten een Raamovereenkomst voor Veegmachines tot 2 m3 op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Raamovereenkomst voldoen aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst wenst Opdrachtgever 1 of 2 elektrische Veegmachines tot 2 m3 in te kopen via de te selecteren Raamcontractanten. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 1.000.000,- exclusief BTW. In het geval dit maximum wordt bereikt vóór de einddatum van de Raamovereenkomst behoudt Opdrachtgever zich het recht voor de Raamovereenkomst te beëindigen en een nieuwe aanbesteding te starten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Veegmachines (elektrisch en/of diesel) met opslagcapaciteit tussen 4 en 5 m3
Beschrijving: Opdrachtgever wenst met twee Raamcontractanten een Raamovereenkomst voor Veegmachines 4-5 m3 op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Raamovereenkomst voldoen aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst wenst Opdrachtgever ca. 4 elektrische en/of Diesel Veegmachines met een opslagcapaciteit tussen de 4 en 5 m3 in te kopen via de te selecteren Raamcontractanten. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 3.000.000,- exclusief BTW. In het geval dit maximum wordt bereikt vóór de einddatum van de Raamovereenkomst behoudt Opdrachtgever zich het recht voor de Raamovereenkomst te beëindigen en een nieuwe aanbesteding te starten.
Interne identificatiecode: 2