2. Procedure
Procedure
Titel: Advies en ingenieursdiensten Flora en Fauna
Beschrijving: De gemeente is op zoek naar twee (2) leveranciers die ruime ervaring hebben op het gebied van de advies en ingenieursdiensten Flora en Fauna. Een uitgebreide omschrijving is opgenomen in het beschrijvend document in paragraaf 3.4 Omschrijving en omvang van de opdracht De Raamovereenkomst heeft een inkoopvolume van ca. € 125.000,- per jaar verdeeld over ca. 75 opdrachten. Inschrijvers kunnen aan het verwachte aantal opdrachten en inkoopvolume geen rechten ontlenen. Genoemde getallen zijn slechts indicaties en leiden nimmer tot een afnameverplichting. Wel maximeert Opdrachtgever de totale omvang van deze opdracht (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op € 725.000.
Interne identificatiecode: D2025-00766
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is gekozen voor het volgen van een Europese openbare procedure, aangezien de gemeente verwacht dat de complexiteit van de opdracht zal leiden tot een redelijk aantal inschrijvers. Op basis hiervan acht de gemeente het niet nodig om het aantal marktpartijen dat een inschrijving mag indienen te beperken. De openbare procedure is in dit geval passend.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Ingenieursdiensten Flora en Fauna De Raamovereenkomst heeft een inkoopvolume van ca. € 125.000,- excl. BTW per jaar verdeeld over ca. 75 opdrachten. Inschrijvers kunnen aan het verwachte aantal opdrachten en inkoopvolume geen rechten ontlenen. Genoemde getallen zijn slechts indicaties en leiden nimmer tot een afnameverplichting.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Gemeente Westland heeft het voornemen de Raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van twee (2) jaar met de optie tot verlenging van tweemaal één (1) jaar.