351498-2024 - Mededinging
België – Tractoren – Aankoop tractor met maaiarm
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop tractor met maaiarm
Beschrijving: De huidige tractor van de groendienst in Bornem is aan vervanging toe. Een nieuwe tractor met maaiarm is dus noodzakelijk om de dienstverlening te kunnen blijven voorzien. De groendienst wenst ook een overname van de huidige tractor mee te nemen in deze opdracht.
Interne identificatiecode: PPP042-1026/4107/2024/011
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/011