351534-2024 - Resultaat
België – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Uitzendarbeid
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitzendarbeid
Beschrijving: De Christelijke Mutualiteit wenst uitzendkrachten, studenten en eventueel andere categorieën tijdelijk personeel in te zetten, met name voor de volgende functies (niet-exhaustieve lijst: studenten, leidinggevende medewerkers ,administratief personeel, dossierbeheerders, casemanagers, service en contactcenter medewerker, enz.), met het oog op hun beschikbaarheid, alsook op de selectie van personeel. De Christelijke Mutualiteit is op zoek naar verschillende bedrijven (max.2) die deze uitzendkrachten en kandidaten kunnen leveren voor het volledige CM/MC netwerk verspreid over het gehele grondgebied van België.
Interne identificatiecode: CM_MC_2023_008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CM_MC_2023_008 - 1
Beschrijving: Uitzendarbeid
Interne identificatiecode: 1