351556-2026 - Mededinging
Nederland – Kantoormeubilair – Raamovereenkomst Levering kantoormeubilair
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Levering kantoormeubilair
Beschrijving: Het doel van deze aanbestedingsprocedure is om te komen tot een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer, die in opdracht van de Gemeente de zorg op zich neemt voor het leveren en plaatsen van los kantoormeubilair.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000