2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdienstverlening Zundert
Beschrijving: Voor het schoonmaakonderhoud zoekt de opdrachtgever een opdrachtnemer die met een grote mate van zelfstandigheid zorg kan dragen voor een schone, hygiënische, representatieve en veilige kantooromgeving. Het schoonmaakonderhoud omvat 2 locaties: het Raadhuis en de Ambachten (Servicedienst) van gemeente Zundert.
Interne identificatiecode: siw009990
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Gehele opdracht voor Schoonmaakdienstverlening
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente behoudt zich het recht voor om deze opdracht gedurende de looptijd van de overeenkomst te wijzigen en de opdracht uit te breiden met de volgende optie: • De uitbreiding van extra ruimte(s) in de Raadhuis en/of locatie(s) die wellicht in de toekomst een andere invulling krijgen;