35177-2025 - Resultaat
België – Fietsen – Raamovereenkomst voor het individueel leasen van fietsen ten behoeve van het personeel van de groep Leuven
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het individueel leasen van fietsen ten behoeve van het personeel van de groep Leuven
Beschrijving: Deze overeenkomst beoogt het aanstellen van een leasemaatschappij die fietslease aanbiedt aan de personeelsleden van de « groep Leuven » volgens de principes van flexibele verloning. Om deze vorm van loonruil te faciliteren, wil de groep Leuven een partner vinden waarmee leaseovereenkomsten kunnen afgesloten worden onder minimaal de voorwaarden van het fietsbeleid van de stad. Het betreft een raamovereenkomst (operationele fietslease) voor het personeel, met inbegrip van opties en accessoires, maar met uitsluiting van kledij en schoenen.
Interne identificatiecode: AKD-2024/027
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34430000 Fietsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AKD-2024/027 - 1
Interne identificatiecode: 1