Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79823000 Drukkerij- en afleveringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 64110000 Postdiensten, 79820000 Diensten in verband met het drukken
Plaats van uitvoering
Postadres: Burgemeester Omer De Meyplein 1
Stad: Sint-Gillis-Waas
Postcode: 9170