352125-2026 - Mededinging
Nederland – Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken – Europese openbare aanbesteding voor de uitvoering van CAPI veldwerk door een marktonderzoekbureau ten behoeve van het Centraal Bureau voor de Statistiek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbesteding voor de uitvoering van CAPI veldwerk door een marktonderzoekbureau ten behoeve van het Centraal Bureau voor de Statistiek
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 2026/DVZ/0521
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: de uitvoering van CAPI veldwerk door een marktonderzoekbureau
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten Zie Aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1