352476-2022 - MededingingBelgië-Geel: Diverse geneesmiddelen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
levering van geneesmiddelen en verzorgingsproducten
Referentienummer: 2022-181
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33690000 Diverse geneesmiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 2 213 868,86 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding