2. Procedure
Procedure
Titel: Volwasseneneducatie WEB
Beschrijving: De regio Zaanstreek-Waterland heeft, samen met partners, in december 2025 een ‘Regionale aanpak basisvaardigheden’ vastgesteld voor de periode 2026 tot en met 2029. We willen dat beperkte basisvaardigheden geen drempel zijn voor het meedoen in onze samenleving door te zorgen dat de inwoners van Zaanstreek-Waterland hun basisvaardigheden kunnen (blijven) ontwikkelen en door te zorgen dat de maatschappij rekening houdt met mensen met beperkte basisvaardigheden. Wij wensen één aanbieder te contracteren die basisvaardighedenonderwijs kan verzorgen aan 18+ers, die niet-inburgeringsplichtig zijn. Het contract omvat het leveren van formeel en non-formeel P taalaanbod binnen de volwasseneneducatie, gericht op de beheersing van taal-, reken- en digitale basisvaardigheden voor zowel NT1- als NT2-deelnemers. Tot slot valt ook B2 taalonderwijs, voor niet-inburgeraars, binnen de scope van de opdracht, zij het enkel op doorverwijzing vanuit een gemeentelijk loket. Zie aanbestedingsdocumenten. De opdracht betreft een raamovereenkomst, waarbij er geen sprake is van enige garantie op het gebied van omzet, afname of volumes. Om wel beeld te schetsen bij de opdracht en deze zo bepaalbaar te maken voor inschrijvers, wordt er in de aanbestedingsdocumenten wel inzicht gegeven in historische volumes alsmede in budgetplafonds. Ten aanzien van al deze getallen geldt dat ook hier geen rechten aan kunnen worden ontleend, daar deze door tal van omstandigheden kunnen fluctueren. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2026-078
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Wij wensen één aanbieder te contracteren die basisvaardighedenonderwijs kan verzorgen aan 18+ers, die niet-inburgeringsplichtig zijn. We focussen vooral op de doelgroep werkenden, werkzoekenden en anderstaligen, zoals ook in het regionale plan is toegelicht. Het contract omvat het leveren van formeel en non-formeel P taalaanbod binnen de volwasseneneducatie, gericht op de beheersing van taal-, reken- en digitale basisvaardigheden voor zowel NT1- als NT2-deelnemers. Tot slot valt ook B2 taalonderwijs, voor niet-inburgeraars, binnen de scope van de opdracht, zij het enkel op doorverwijzing vanuit een gemeentelijk loket. Zie aanbestedingsdocumenten. Wij gunnen op basis van Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI), in het bijzonder de beste-prijs-kwaliteitsverhouding. De verhouding Prijs (P) en Kwaliteit (K) is gesteld op: 20-80.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst die wordt aangegaan voor de uitvoering van de opdracht geldt voor de duur van twee (2) jaar en drie (3) maanden. De streefdatum voor opdrachtverlening is 1-10-2026. De opdrachtnemer heeft dan vervolgens drie (3) maanden de tijd voor implementatie / voorbereiding van de werkzaamheden. De raamovereenkomst kan vervolgens tweemaal, eenzijdig door ons, onder gelijkblijvende voorwaarden worden verlengd voor de duur van telkens twee (2) jaar.