2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie Metropolitane fietsroute fase 1
Beschrijving: De werkzaamheden hebben betrekking op de Burgemeester Knappertaan en de Nieuwe Haven en tussen de Burgemeester Knappertlaan en de Oranjestraat (inclusief beide rotondes). Op basis van de gemaakte afspraken met de MRDH moet het fietspad uiterlijk 1 maart 2026 worden opgeleverd. De Opdracht omvat onderstaande werkzaamheden: Het uitvoeren van grondwerk, Aanleggen van rioleringsbuizen, Aanbrengen van bestrating, Aanbrengen van straatmeubilair, Aanbrengen van verlichting, Uitvoeren van asfalteerwerkzaamhede
Interne identificatiecode: -1.811.111/00696
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen, 45233162 Aanleggen van fietspad, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden, 45243600 Bouwen van kademuren, 45432112 Aanbrengen van bestrating
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De werkzaamheden hebben betrekking op de Burgemeester Knappertaan en de Nieuwe Haven en tussen de Burgemeester Knappertlaan en de Oranjestraat (inclusief beide rotondes). Op basis van de gemaakte afspraken met de MRDH moet het fietspad uiterlijk 1 maart 2026 worden opgeleverd. De Opdracht omvat onderstaande werkzaamheden: Het uitvoeren van grondwerk, Aanleggen van rioleringsbuizen, Aanbrengen van bestrating, Aanbrengen van straatmeubilair, Aanbrengen van verlichting, Uitvoeren van asfalteerwerkzaamheden
Interne identificatiecode: 1