See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: CAW Oost-Vlaanderen VZW en Amon VZW : Nieuwbouw - Residentieel Centrum
Beschrijving: Studieopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, EPB-verslaggeving en EPC
Interne identificatiecode: Belfius-S1327-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De Aanbesteders zijn op zoek naar een geïntegreerd ontwerpteam (architect, ingenieurs stabiliteit en technieken, EPB-verslaggever, omgevingsaanleg, losse en vaste inrichting) dat de nodige affiniteit heeft met realisaties in de residentiële sector meer bepaald bij de opvang en begeleiding van een gezin met kinderen en jongvolwassenen.
Interne identificatiecode: 1