353373-2024 - Resultaat
Nederland – Reclame- en marketingdiensten – Creatieve communicatiemiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Creatieve communicatiemiddelen
Beschrijving: De aan te besteden opdracht richt zich op het adviseren, ontwerpen, begeleiden, uitvoeren en coördineren van projecten op het gebied van vormgeving, film en animatie. De doelgroep van de aan te besteden opdracht bestaat uit: - Studenten in de leeftijd van 14 tot 24 jaar (en hun ouders); - Deelnemers Volwassenenonderwijs: omscholing en bijscholing; - Deelnemers Inburgering; - Particuliere cursisten >20 jaar in het kader van Leven Lang Ontwikkelen (Ter AA Werkt); - Bedrijven en instellingen (inkoop van onderwijs voor personeel). Op basis van de afgelopen jaren is de omvang van de opdracht circa €100.000,- incl. btw per jaar (inclusief drukwerk, productie, banners, etc.).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1