353454-2024 - Resultaat
Nederland – Kantoorbenodigdheden – Circulaire kantoorartikelen Enschede en Losser
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Circulaire kantoorartikelen Enschede en Losser
Beschrijving: Het leveren van circulaire kantoorartikelen aan de gemeente Enschede en de gemeente Losser en aanverwante dienstverlening.
Interne identificatiecode: T44645
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Een toelichting op de inschrijving maakt onderdeel uit van de inschrijving.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30192700 Kleine kantoorbenodigdheden, 30199000 Kantoorbenodigdheden van papier en andere artikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst kent geen afnameverplichting.