353766-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Adviesopdracht bouwfysica nieuwbouw Erasmus MC
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adviesopdracht bouwfysica nieuwbouw Erasmus MC
Beschrijving: Onderdeel van de campusontwikkeling is een grootschalige nieuwbouwopgave aan de ‘s Gravendijkwal van ca. 100.000 m2 bvo. De nieuwbouw is één gebouw dat uit verschillende gebouwdelen bestaat, met daarin diverse gebruikers. Zie de selectiestukken voor een nadere projectomschrijving. Zie selectiestukken
Interne identificatiecode: ESA2303
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71313200 Advies inzake geluidsisolatie- en akoestiek-projecten, 71320000 Technische ontwerpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Adviesopdracht bouwfysica
Beschrijving: Adviesopdracht bouwfysica nieuwbouw Erasmus MC
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten