2. Procedure
Procedure
Titel: Het leveren, plaatsen, reviseren, reinigen en onderhouden van ondergrondse containers
Beschrijving: Opdracht voor de levering en plaatsing van ondergrondse containers inclusief het reviseren, reinigen, onderhouden en keuren. Binnen deze opdracht valt een onderhoudsronde bij alle bestaande ondergrondse containers. Daarnaast zal het bestaande IRDC-systeem vervangen moeten worden. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: JMA202401-EDV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd van 2 jaar. Opties tot verlenging 2* 2 jaar. Zie aanbestedingsleidraad.